.

.

Куристан Афуера Крпеница Килим, Тиква, Слонова Коска

Куристан Афуера Крпеница Килим, Тиква, Слонова Коска

DEN 0.67
Износ

Овој издржлив Крпеница Од Куристан Афуера Внатрешен/Надворешен Тепих во Тиква/Слонова Коска е стилски декор за вашиот под. Отпорен е на мувла и мувла, така што може да се користи во области каде што има влага. Ова го прави добро прилагоден за кујната, трпезаријата, дворот или тремот. Користете Го Тепихот Куристан во затворени простории или на отворено во сончеви или области со голем сообраќај. УВ стабилизацијата помага да се спречи избледување, така што изгледа ново подолго. Неговата отпорност на дамки ја држи калта, излевањето и другите несреќи подалеку. Направен е со полипропилен за да помогне во одржување на неговата форма и да спречи кршење. Полипропилен е вид на пластична смола која ја зголемува јачината и еластичноста на ткаенината. Овој крпеница област килим вклучува стилски модел во рамен ткаат за удобност. Квадратите во неутрални бои имаат вертикални и хоризонтални линии и тенки и широки. Овој безвременски дизајн ги надополнува сите сезони. Може да се навива за лесен транспорт. Неговата големина од 2' х 3 ' го прави добар натпревар за вратите, бањите, спалните соби и ходниците. Користете го во вашата работилница и само истресете ја нечистотијата кога ќе завршите. Куристан Афуера Крпеница Внатрешен/Надворешен Тепих во Тиква/Слонова Коска прави убаво место за одмор на кучињата и мачките. Куристан Афуера Внатрешна/Надворешна Геометриска И Апстрактна Преодна Површина Килим, Портокалова : Со структурирана рамна конструкција. Погоден за надворешна / внатрешна употреба. УВ стабилизирани. Отпорен на мувла/мувла. Обичен рамен ткаат полипропиленски килим. Отпорен на дамки.

R

Им се допаѓа и на купувачите