.

.

Уникатен Разбој Гранд Софија Килим Тиркизна Слонова Коска 5 '3 8 ' Правоаголник Цветни Боемски Совршен За Дневна Соба Кревет Соба Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Гранд Софија Килим Тиркизна Слонова Коска 5 '3 8 ' Правоаголник Цветни Боемски Совршен За Дневна Соба Кревет

DEN 3.00
Износ

Трансформирајте го секој простор во дестинација за патување со дизајните на Колекцијата Софија инспирирани од франција. Пресушените нишки прават живописни бои да се појават, фаќајќи го целиот пица на локацијата со висока енергија. Тиркизна 5 '0 х 8' 0. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,25 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

R

Им се допаѓа и на купувачите