.

.

Линон Дома Декор rugvt ft. во. Гроздобер Колекција Исфахан Област Килим, Браун

Линон Дома Декор rugvt ft. во. Гроздобер Колекција Исфахан Област Килим, Браун

DEN 1275.20
Износ

Гроздобер Колекција се одликува со кул тонови во комбинација со гроздобер стилови и потресени завршетоци за навистина уникатни килими кои сигурно ќе ги воодушеват вашите гости. Машина направена во полиестер од микрофибер овие килими носат изглед на вистинско старо богатство во комбинација со неверојатна достапност. Гроздобер Колекција Isfahan Слонова Коска Килим, Повеќе Големини.

R

Им се допаѓа и на купувачите