.

.

Линон Линкови Колекција Бран Геометриски Модерна Област Килим

Линон Линкови Колекција Бран Геометриски Модерна Област Килим

DEN 1.67
Износ

Колекцијата Врски има дебел кадифен куп со геометриски дизајни врежани во купот. Богатите бои ги надополнуваат дизајните за да им дадат луксузен изглед на овие килими. Линон Линкови Колекција Површина Килим, Бран, Браун, 8ft x 10ft : Дебел кадифен бушав куп со геометриски дизајни врежани во купот. Богатите бои ги надополнуваат дизајните за да им дадат луксузен изглед на овие килими. Рака Тафтувана и Врежана. Поддршка : Памук / Латекс. Современа. Правоаголник. Произведено Во Кина. Достапни се повеќе големини. ШКУ : КИЛИМ-LK1381.

R

Им се допаѓа и на купувачите