.

.

Подобри Трендови Шенил Твид Полиестер 72 Октагонален Тепих Со Плетенка, Внатрешна употреба, За Возрасни, Црни И Сиви

Подобри Трендови Шенил Твид Полиестер 72 Октагонален Тепих Со Плетенка, Внатрешна употреба, За Возрасни, Црни И Сиви

DEN 1.00
Износ

Направете вашите ентериери да изгледаат луксузно и дајте им пријатно чувство со Оваа Ченил Твид Колекција на плетени килими со Подобри Трендови. Тој е издржлив 100% полиестерско предиво од шенил што обезбедува елеганција на вашиот декор во годините што доаѓаат. Со својот дизајнерски изглед и детали со плетенка, ова парче добро се комбинира со речиси секој модерен, современ и преоден декор. Неговата ажурирана силуета сигурно ќе ја оживее секоја просторија во вашиот дом. Целокупната шема на твид со плетенка и употребата на полиестерски шенил материјал со одличен квалитет, додаваат цврстина и издржливост за внатрешни простори со голем сообраќај. Колекцијата Твид Шенил е достапна во 5 Бои и 12 Големини и се продава одделно. 100% полиестер Шенил затворен простор килим. Тепихот За Реверзибилна Колекција Со Квалитет На Наследство Е достапен во обрасци на твид. Шенил Реверзибилен е плетен со користење на современи техники и машини, додека е направен да трае и да ги издржи најпрометните области. Тој е отпорен на дамки, двостран реверзибилен и е достапен во низа бои, големини и форми за да одговара на сите декори. Место Чиста за подолг животен век.

R

Им се допаѓа и на купувачите