.

.

Нулом Бриел Машина Перат Гроздобер Медалјон Површина Килим, 4 '6', Сива

Нулом Бриел Машина Перат Гроздобер Медалјон Површина Килим, 4 '6', Сива

DEN 464.00
Износ

Во нулум се стремиме да направиме одличен дизајн достапен, а нашата нова Колекција На Килими Што Се Перат го прави токму тоа. Овие прекрасни печатени килими што се перат во машина доаѓаат во само едно парче, со атрактивни печатени дизајни во неверојатно мек и елегантен куп. Изработени од премиум рециклирани синтетички влакна со одржлив извор, тие се совршен висококвалитетен, ниско одржувачки, еколошки додаток во вашиот дом. Нулум Бриел Машина Перат Гроздобер Медалјон Површина Килим. Машина Направена. Произведено Во Кина. Материјал : 100% Полиестер. Поддршка : 70% ТПР, 30% Полиестер. Поставување : Само Во Затворен Простор. Препорачани Соби : Спална Соба, Трпезарија, Дневна Соба, Ходник, Канцеларија, Кујна, Бања, Влез, Расадник / Детска Соба.

R

Им се допаѓа и на купувачите