.

.

Лолој Втори Сион ЗИО - Југозападна Традиционална Област Килим, 2' 6 7' 6

Лолој Втори Сион ЗИО - Југозападна Традиционална Област Килим, 2' 6 7' 6

DEN 3772.32
Износ

Колекцијата Сион наоѓа инспирација од антички турски и персиски килими со југозападен талент. Моќ-се појави Во Кина од 100% полиестерски куп, овие печатени дизајни обезбедуваат изглед на килими од висока класа по прифатлива цена. Плус, нискиот куп е мазен под нозете и лесен за правосмукалка. Шик килимите од нашата колекција Сион совршено го спојуваат современиот дизајн со трендовски еклектични мотиви, изработувајќи врвни изрази кои можат без напор да го ревитализираат вашиот декор простор. Издржлив во градежништвото, колекцијата Сион е моќност на полиестер. Нуди долг живот, одржувајќи ја својата текстура, боја и целокупната убавина во годините што доаѓаат. Овие модни напредни килими отелотворуваат еклектичен дизајн кој проникнува низ водечките трендови во индустријата, обезбедувајќи однесување од висока класа по прифатлива цена. Одликувајќи се со ' рѓа, слонова коска боја база со темно кафеава, каки, светло сива, и небото сина дизајн акценти. Овие дизајни со моќност се сложено изработени со користење на најсовремена технологија која овозможува издржливост и детали што не можат да се реплицираат рачно. Платно поддршка, килим рампа препорачува да се спречи лизгање.

R

Им се допаѓа и на купувачите