.

.

Модвејressed Потресени Гроздобер Цветни Решетки Област Килим Во Кафеава И Сребрена Сина Боја

Модвејressed Потресени Гроздобер Цветни Решетки Област Килим Во Кафеава И Сребрена Сина Боја

DEN 1.67
Износ

Направете софистицирана изјава со Тепихот Со Потресени Гроздобер Цветни Решетки. Шарена со елегантен дизајн ,y е издржлив машински ткаен двослоен полипропиленски предиво килим. Комплетно со зафатено гумено дно ,y ги подобрува традиционалните и современите модерни декори, додека ја надминува секојдневната употреба. Одликувајќи се со избледен дизајн на цветни решетки со ткаење со низок куп, тепихот е совршен додаток во дневната соба, спалната соба, влезот, кујната, трпезаријата или семејната соба. Y е тепих отпорен на дамки погоден за семејството со лесно одржување. Редовно вакуумирајте и исчистете го местото со разреден сапун или детергент по потреба. Создадете удобен простор за играње за деца и миленичиња додека го заштитувате вашиот под од излевање и тежок мебел со овој безгрижен декор ажурирање за области со голем сообраќај во вашиот дом. ГРОЗДОБЕР ОБЛАСТ Килим-Подобрување на секоја соба со убавина и стил, потресен дизајн го краси овој раскошен цветни решетки килим. Потресените живееле во изглед без напор акценти повеќето мебел и тротоарите. ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ-Изработен со квалитетни материјали, овој еластичен машински ткаен килим нуди лесно одржување. Двослојното полипропиленско предиво создава килим отпорен на дамки и избледување за да се справи со секојдневното носење. КУП СО РАМНО ТКАЕЊЕ-Совршен За дневната соба, влезот, спалната соба или кујната, тесниот низок куп на овој гроздобер килим го прави семеен и погоден за миленичиња и погоден за области со голем сообраќај. ТРАЈНА КОНСТРУКЦИЈА-издржлив избор, жлебната гумена подлога обезбедува зафат и го продолжува животниот век на овој затворен килим. Прекрасно детално, овој траен килим без напор ја повлекува просторијата заедно. СОФИСТИЦИРАНО АЖУРИРАЊЕ-Додека неговиот избледен дизајн потсетува на античко парче, овој тепих инспириран од Гроздобер е свежо ажурирање што ги надополнува преодните, модерни и современи стилови на декор на домот.

R

Им се допаѓа и на купувачите