.

.

Црна Мотоцикл Возач Мотоцикл Шема Сребрена Метална Вратоврска За Коса И Гумена Лента

Црна Мотоцикл Возач Мотоцикл Шема Сребрена Метална Вратоврска За Коса И Гумена Лента

DEN 37.44
Износ

Големина : дијаметар На Внатрешниот круг : 2,5 см / 1 инчикласификација : додатоци За Коса,гумен опсег карактеристика : - полирана површина за позлата, не бледнее и ' рѓа долго време.- Фиба Е совршен избор на дневна колокација, ретро стилот Во Европски стил ќе додаде уникатен шарм во вашиот живот. Користете како подарок топер или порибување полнети или како подарок себе. - Исклучителна мала кутија за подароци, нема да гребе.Материјал : Количина На Метален Пакет : 1 х лента за коса овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Црна Мотоцикл Возач Мотоцикл Шема Сребрена Метална Вратоврска За Коса И Гумена Лента За Глава.

R

Им се допаѓа и на купувачите