.

.

Спа Лента За Глава, Лента За Шминка Од Корално Руно Козметичка Лента За Глава За Миење Лице

Спа Лента За Глава, Лента За Шминка Од Корално Руно Козметичка Лента За Глава За Миење Лице

DEN 175.68
Износ

8 Пакување Спа Лента За Глава, Лента За Шминка Од Корално Руно Козметичка Лента За Глава за Перење лице продажба точка : 100% нов висок квалитет. Двослоен висококвалитетен корален кадифе, ткаенина од микрофибер, мека и пријателска за кожата, без влакненца и издржлива. Еластична, дебела, дебела 15", може да се протега до 28", чувајте го во место добро, без разлика дали станува збор за дете или возрасен, тој е погоден и удобен за носење.Главата има симпатична форма на лак, и симпатична (одржување на фризурата, повеќе не влијае на поради косата), практичната и карактеристична лента за глава вреди да се има.Овие ленти за лакови се одлични за носење во спортски или секојдневни модни облеки, како што се спа, туш, јога / трчање / пешачење, забава, матурска забава итн. Карактеристика : Материјал : корално руно големина : како што е прикажано боја : Како Што е прикажано Вклучуваат : 8 х Лак ленти За глава Со Висок квалитет. Совршен Подарок. Избор на повеќе бои. Добра цена.

R

Им се допаѓа и на купувачите