.

.

Гуди Асртед Гумени Еластични Пони Опашки

Гуди Асртед Гумени Еластични Пони Опашки

DEN 160.00
Износ

Пробајте го овој изглед. Соберете го горниот дел во опашката и прицврстете го со конска опашка. Соберете го долниот дел од косата, вклучувајќи ја и горната опашка и прицврстете ја.Гуди Асортирани Гумени Еластични Опашки За Пони Гуди Гумени Еластични Опашки за Пони 041457028612 Гд-02861 Еластика, Без Метал. Добар Безброј додатоци. Бидете добри за вашата коса Со Добри безброј удобни додатоци и нежни алатки за стилизирање. Секој безбоен производ ветува дека ќе се грижи за вашата коса и ќе ги минимизира финтите. Посетете за нови производи и совети за стилизирање. Њуел Гумена Компанија. Направено Во Тајланд. Земја на Потекло : Сад.

R

Им се допаѓа и на купувачите