.

.

Се прашувам лак за коса на нација за новороденчиња, мали деца и девојчиња

Се прашувам лак за коса на нација за новороденчиња, мали деца и девојчиња

DEN 143.84
Износ

Ова е нашиот омилен коса за коса за мали девојчиња! Доволно мал за да одговара на новороденче и доволно големо за да изгледа одлично на вашето дете. Овие лакови се само вистинската големина за пигтили, затоа проверете дали ќе соберете две во секоја боја, бидејќи овие лакови се продаваат индивидуално. Овие лак клипови се со ширина приближно 3 ½ инчи. Овие клипови за коса на алигатор остануваат цврсто во косата на бебињата, нелип. Секој лак е прикачен на алигаторниот клип што е реверзибилен, за да можете да го поставите лакот на левата или десната страна на главата на вашето малечко. Овие лакови се совршени за секоја облека, затоа соберете ги сите 16 денес! • Една големина им одговара на сите • Ексклузивно на чудо нација • Одговара на новороденчиња на мали деца • Нелип • 16 бои • Гросгреин.

R

Им се допаѓа и на купувачите