.

.

Ревлон Софист-О-Пресврти Бринета Пунџа Производител

Ревлон Софист-О-Пресврти Бринета Пунџа Производител

DEN 3.00
Износ

Ревлон е посветен да ви помогне да го постигнете изгледот што ги врти главите. Без разлика дали сакате прекрасни издувни гасови, големи завидни бранови, заводливо прави прамени или совршен моден додаток за коса, ние?veк ги доби алатките за да го комплетира вашиот прекрасен изглед. Знаеме дека вашата коса е многу повеќе од ?само коса.? Тоа?и вашиот фрејмер за лице, вашиот менувач на стил и вашиот завршен допир. Таа има моќ да направи да се чувствувате сигурни. Ревлон ја разбира убавината и неговата способност да инспирира позитивно влијание врз нашите животи. Тоа?зошто ние?повторно страстни за обезбедување на вас со најнова технологија и стил решенија кои ви овозможуваат постојано да се постигне убава коса без напор. ЗА ПРОИЗВОДОТ : Балерина, елегантна или опуштена, создадете бескрајни ажурирања СО СОВРШЕН СТИЛ На Revlon® СОФИСТ-О-ПРЕСВРТ. Не се потребни иглички или штипки за да се создадат пунџи за коса без напор, со кадифена завршница што нема да ја оштети вашата коса. Создава Бескрајни Уп-Дос. Не Се потребни Пинови или Клипови. Одлично за Густа Или Тенка Коса. Мека Кадифена Завршница. Лесен Чекор По Чекор Како Да Се Вклучат Упатствата.

R

Им се допаѓа и на купувачите