.

.

Алуеу Пејсли Рокабили Жичена Лента За Глава Полка Точка Тартан Ретро Шамија Жица Лента За Коса Заврзани Ленти За Глава За Жени

Алуеу Пејсли Рокабили Жичена Лента За Глава Полка Точка Тартан Ретро Шамија Жица Лента За Коса Заврзани Ленти За Глава За Жени

DEN 160.00
Износ

Карактеристика100% сосема нов и квалитетен.Количина : 1pc Gender : Женинов моден дизајн, Многу популарен.Материјал : големината На Полиестеронот одговара на повеќето, еластичен Мек И модерен Обем на главата : 48-58СМ/18,9-22,8"Многу удобна Ткаенина за Истегнување,совршен подарок за себе или за пријателите.Плс Забелешка : Различен компјутер има различен монитор, бојата може да биде мала разлика.Ви благодариме за вашите сфаќања.1x Коса Бенд(НЕМА Мало Кутија. Спакувано Безбедно Во Вреќа Со Меурчиња) Многу удобна Ткаенина за Истегнување, совршен подарок за себе или за пријателите. Пол : Жени. 100% сосема нов и висок квалитет. Обем на главата : 48-58СМ/18,9-22,8". 1x Коса Бенд(НЕМА Мало Кутија. Спакувани Безбедно во Вреќа со Меурчиња).

R

Им се допаѓа и на купувачите