.

.

Коса Женски Смола Лента За Глава Ленти Лента За Глава Синџир Девојка Лента За Глава Тенок Лизгање Не Моден Додаток Широк Бенд Коса Обрач

Коса Женски Смола Лента За Глава Ленти Лента За Глава Синџир Девојка Лента За Глава Тенок Лизгање Не Моден Додаток Широк Бенд

DEN 1.67
Износ

Опис. Оваа уникатна и извонредна женска лента за глава е украсена со дизајн на ланец од смола, додадете допир на нежен на вашиот изглед, направете да изгледате попривлечно. Изработен е од материјал од смола, издржлив за долготрајна употреба. Совршено е за носење во секое време, насекаде и за секоја пригода. Карактеристики. - Материјал : Смола. - Големина : 15, 00Х14, 00Х1, 80см/5, 89Х5, 50Х0, 71ин. - Тоа е едноставна лента за глава, со едноставен и обичен дизајн на синџирот на смола, додадете привлечно чувство. - Практични додатоци за коса за забава, секојдневна употреба, едноставен стајлинг е совршен за девојчиња. - Совршена лента за глава за секојдневно, миење лице, работа во домаќинството, матури, враќање дома, приеми во градината и други прилики. - Оваа женска лента за глава е добар подарок за вашите пријатели, ќерка, мајка, сопруга и соработници. - Ќе направи да изгледате шармантно, привлечно и привлечно како ѕвезда. Тоа е едноставна лента за глава, со едноставен и обичен дизајн на ланец од смола, додава привлечно чувство. Практични додатоци за коса за забава, секојдневна употреба, едноставен стајлинг е совршен за девојчиња. Совршена лента за глава за секојдневно, миење лице, работа во домаќинството, матури, враќање дома, приеми во градината и други прилики. Оваа женска лента за глава е добар подарок за вашите пријатели, ќерка, мајка, сопруга и соработници. Тоа ќе направи да изгледате шармантно, привлечно и привлечно како ѕвезда.

R

Им се допаѓа и на купувачите