.

.

Линиер Стапчиња За Коса Во Форма На Буквата У Моделирање Метален Стајлинг Клип Женски Шноли Модни Додатоци За Глава Возрасни Девојки Студенти Користат Темно Зелен

Линиер Стапчиња За Коса Во Форма На Буквата У Моделирање Метален Стајлинг Клип Женски Шноли Модни Додатоци За Глава Возрасни

DEN 175.84
Износ

Опис : Издржлив Материјал : женската вилушка за коса е изработена од метален материјал, кој може да ја издржи трајната употреба.Специјален Дизајн : оваа деликатна игла за коса е едноставна, но стилска со уникатен дизајн, што може да го истакне вашиот изглед.Корисна Функција : Ова е многу удобен и практичен мал клип за стилизирање на косата што може добро да се примени во вашиот секојдневен живот.Фина Изработка : Прекрасната изработка обезбедува деликатни детали за вас. Ако сами го барате, ќе видите многу детали за стапчето за коса.Значаен Подарок : нежниот стап за коса Во Форма На Буквата У е убав подарок за вашиот пријател, семејство, многу ќе им се допадне.Спецификација : Боја : Жолта/Сина/Светло Зелена/Темно Зелена/Сива/Розова/Портокалова/Сиво Жолта/Темно Портокалова/Црвено Вино.Материјал : Метал.Големина : Прибл. 10.00*1.00*1.00 цм/3.94*0.39*0.39 во.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 Парче Моден Клип За Коса. Издржлив Материјал : женската вилушка за коса е изработена од метален материјал, кој може да издржи трајна употреба. Специјален Дизајн : оваа деликатна игла за коса е едноставна, но стилска со уникатен дизајн, што може да го истакне вашиот изглед. Корисна Функција : Ова е многу удобен и практичен мал клип за стилизирање на косата што може добро да се примени во вашиот секојдневен живот. Фина Изработка : Прекрасната изработка обезбедува деликатни детали за вас. Ако сами го барате, ќе видите многу детали за стапчето за коса. Значаен Подарок : нежниот стап за коса Во Форма На Буквата У е убав подарок за вашиот пријател, семејство, многу ќе им се допадне.

R

Им се допаѓа и на купувачите