.

.

Revlon® Најважен Силно Држење? Двојни Заби Вилица Клип

Revlon® Најважен Силно Држење? Двојни Заби Вилица Клип

DEN 2.33
Износ

Дајте му на вашиот изглед модерен пресврт кога ќе го користите овој елегантен Клип за Вилица Со Двојни Заби Од Ревлон. Дали сте уморни од секојдневниот изглед? Дали копнеете за дополнително нешто што ќе ве издвои од пакетот? Овој фанки Клип за Вилица ќе ви даде уникатен, живописен изглед на кој сигурно ќе им позавидат сите ваши пријатели. Клипот може да се закачи за вашата коса за неколку секунди за да ја одржува вашата коса во место во различни прилики од канцеларијата до подиумот за разладување на вашиот тросед. Ажурирајте го вашиот уморен моден изглед со овој динамичен Клип за Вилица. Доаѓа во фанки кафеава боја која сигурно ќе се спари со повеќето тимови. Оставете впечаток следниот пат кога ќе ја напуштите куќата. Одлична алтернатива на чкртаници, гумени ленти или конец за врзување на косата. Ќе биде погодна за употреба во канцеларијата, на подиумот или само виси дома. Вашите пријатели ќе го сакаат новиот вас со овој прекрасен клип за коса.

R

Им се допаѓа и на купувачите