.

.

Гука за нараквици за врзување на косата - компјутер, 7

Гука за нараквици за врзување на косата - компјутер, 7

DEN 223.84
Износ

Овие нараквици за врзување на косата можат да ви помогнат да изгледате стилски, додека ги чувате вашите еластици на дофат. Држачите на конска опашка се лесни за употреба, едноставно завиткувајќи се околу нараквица за да му дадат на накитот додадена персонализација и функционалност. Со овој забавен додаток, вашиот зглоб може да остане удобен и без вовлечен затоа што тесните парчиња нема да притискаат во вашата кожа. Класичните црни и сребрени бои на овие нараквици за коса на Гуди можат да одговараат на скоро секоја облека. Чувајте го случајно со спарување со фармерки и маица или додадете малку на фустан кога излегувате со пријателите. Некои од овие еластични нараквици за коса имаат детали за сјајот, како и украси за занишање и мушка. Секоја пакет доаѓа со седум додатоци, вклучувајќи и две трева и пет еластици. Имајте еден во случај да треба да модарате брзо ажурирање кога ќе излезете и околу. Останете шик каде и да одите со замена на обичните опсези со овие брилијантни и иновативни нараквици за врзување на косата. Гуди бутик за нараквици за врзување на косата, сребрена нараквица со разновидна еластика на полноќниот раб : Доаѓа со 2 нараквици кои се двојно како накит и 5 држачи за вратоврска за коса. Секое парче има уникатни детали и бои. Нема потреба да се грижите за непријатната еластика на вашиот зглоб. Носете добри нараквици за коса сам или заедно заедно за да пристапите.

R

Им се допаѓа и на купувачите