.

.

Калеидоскоп возрасен уникатен белабанд, 2-пакет

Калеидоскоп возрасен уникатен белабанд, 2-пакет

DEN 3.00
Износ

Најтрофејната, најразновидната ставка за секој изглед. Белабандите доаѓаат во низа бои и дизајни за да се издвои секој ансамбл. Од ладна лента за глава до стилска нараквица, ова мултифункционално парче може да се носи за секоја пригода. Волшебна ткаенина; Рачно изработено ;.

R

Им се допаѓа и на купувачите