.

.

Аусистички Ленти За Глава За Жени Женска Мода Одржувајте Топло Плетење Лента За Глава Рачно Изработена Спортска Лента За Коса Дозвола

Аусистички Ленти За Глава За Жени Женска Мода Одржувајте Топло Плетење Лента За Глава Рачно Изработена Спортска Лента За Коса

DEN 160.00
Износ

Женската Мода Одржува Топло Плетење Лента За Глава Рачно Изработена Спортска Лента За Коса Опис Оваа лента прави да изгледате уникатен Материјал : Големина на волна за Плетење : 22х12см/8, 66Х4, 72 " Нов и убав Дизајн Модна Лента за плетење волна, во текот на есенските и зимските сезони ви носи мир и топлина Поради разликата во светлината и екранот,бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме разберете. Бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Пакет вклучувајќи : 1 парчиња Лента За Коса Плетен пресврт вкрстена волнена лента за коса заштитник за уши топол украс за коса лента за коса со цврста боја модел црна. Овие ленти за глава дишат, растегливи, апсорбираат пот, екстремно меки и удобни. Една големина најмногу одговара, не премногу тесна или премногу лабава. Можете да ја држите лентата за глава тесна или широка слободно со преклопување, или како скринчи за да ја повлечете косата назад. Можете да добиете повеќе стилови! Одлично за долга кратка коса. Погоден за сите сезони. Овие ленти за глава можат да ги задоволат вашите различни потреби. Можете да ги користите како јога ленти за глава, ленти за трчање, ленти за пешачење, ленти за глава за вежбање и сите атлетски ленти за глава. Овие женски ленти за глава исто така погодни за секојдневно носење, миење лице или шминка, високо ги препорачуваат на жените, секоја должина или тип на коса. Овие ленти за глава можете да ги споделите со вашите пријатели, сестри, мајка итн. Подарете ги како совршен подарок на родендени, годишнини, денот на вљубените, денот на мајката или какви било други фестивали. Добра вредност за парите.

R

Им се допаѓа и на купувачите