.

.

Спакувана забава „Виножито забава“ мулти-боја 2 пинови за коса, компјутер

Спакувана забава „Виножито забава“ мулти-боја 2 пинови за коса, компјутер

DEN 3.00
Износ

Иглата за да го освои! Тоа е нашето мото кога станува збор за иглички за коса. Овие ситни (но моќни) 24 пинови за забава на виножитото се совршен соучесник за да ги задржат оние диви летања или да додадат допир на боја на кој било стил на коса. Време е да ги пензионирате оние здодевни бобички иглички и да се справиме со вашиот ден со доверба знаејќи дека вашата коса ќе остане ставена со овие партиски иглички! Спакувани партии „Виножито забава“ иглички за коса. Сет од 24 мулти-бои Боби игли. Должина од 2 инчи. Одлично за сите стилови на коса. За спакуваната забава : Спакуваната забава ја прави секојдневната забава со своите уникатни, достапни и искуствени производи дизајнирани во Остин, Тексас. Womanена во сопственост и инспирирана од светли бои, бескрајни конфети и идејата за славење на малите работи во животот (од половина роденден до последниот француски СРЈ) сите го прават овој бренд позитивна и забавна сила што луѓето ја запознаа и сакаат. Со посветено следење на забавни девојчиња и познати личности на социјалните мрежи, спакуваната забава верува дека е доволно kindубезна за да ја сподели забавата со другите и да биде доволно уверен за да го направи вашиот сопствен живот забава секој ден. Измешајте и совпаѓајте со кој било од производите преку колекциите на спакуваната забава за да создадете свој свет на забава.

R

Им се допаѓа и на купувачите