.

.

казка мода цврста свила едноставна лента за коса жени коса глава обрач девојки коса лента за глава

казка мода цврста свила едноставна лента за коса жени коса глава обрач девојки коса лента за глава

DEN 2.00
Износ

Мода Цврста Свила Едноставна Лента За Коса Жени Коса Глава Обрач Девојки Коса Лента Карактеристика : Нов моден дизајн, Многу популарен.Количина : 1 ПАРЧИЊА Женски Ленти За Коса Материјал : Полиестер,Пластика се Однесуваат на полот : женската големина најмногу одговара и модерна секоја удобна Ткаенина за Истегнување, совршен подарок за себе или за пријателите.Обезбедете одлични перформанси за апсорпција, фитил, издржливост и отпорност на триење.Овие убави облоги за глава се одлични за носење во спортски или секојдневни модни облеки, часови По Пилатес или кросфит или за џогирање/возење велосипед со вашите пријатели.Боите може да имаат различни како дисплеј разликата, плс разбере. Содржина на пакетот : 1 ПАРЧИЊА Женски Ленти За Коса Мека. Пренослив. Погодно.

R

Им се допаѓа и на купувачите