.

.

Кабел за сопирачки за паркирање Gemo се вклопува Изберете: 1975- Фолксваген зајак, 1986 година- Фолксваген Кабриолет

Кабел за сопирачки за паркирање Gemo се вклопува Изберете: 1975- Фолксваген зајак, 1986 година- Фолксваген Кабриолет

DEN 2.33
Износ

Кабел за сопирачки за паркирање 1705мм Гемо паркинг кабел за сопирачките се вклопуваат : 1975-1984 Volkswagen Rabbit 1986-1993 Volkswagen Cabriolet 1985 Volkswagen Golf 1980-1984 Volkswagen Jetta 1975-1988 Волксваген Скироко и повеќе-Додадете го вашето возило на нашето вклопување во вкоренетоста.

R

Им се допаѓа и на купувачите