.

.

Регулатор на прозорецот за 2000- Dodge Neon 2000- Плимут фронт, десна патничка моќ со мотор

Регулатор на прозорецот за 2000- Dodge Neon 2000- Плимут фронт, десна патничка моќ со мотор

DEN 2.00
Износ

PRODUCT SPECIFICSType : Power Features : With Motor Custom Bundle : No Fit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement OE Number : 5015216 ADParts Link Number : CH1351128 Interchange Part Number : 748019, 5015216 AD, CH1351128 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Број на делови : CH1351128. Број на размена на дел : 748019, 5015216 AD, CH1351128. FITS Изберете : 2004-2005 Dodge Neon SXT 2003 Dodge Neon SX 2.0 2000 Chrysler Neon LE/LX 2002 Dodge Neon 2001 Dodge Neon SE/ES 2001 Plymouth Neon Base/LX и повеќе - Додадете го вашето возило на нашата вклопување во виџетот за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите