.

.

Студио Wynwood Studio Наутички и крајбрежен wallиден уметнички отпечаток на Атлантик забележан делфин од Дејвид Флитам „Морски живот - сива, сина

Студио Wynwood Studio Наутички и крајбрежен wallиден уметнички отпечаток на Атлантик забележан делфин од Дејвид Флитам „Морски

DEN 2.00
Износ

Атлантик забележан делфин од Дејвид Флитам, е вешто направено крајбрежно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сива боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација . наутички дизајн со морска животна тема за да ви донесе совршена wallидна уметност . одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и Nail и Hanger . Печатено со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите