.

.

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Elephant Mom and Baby' Zoo and Wild Animals - сиво, бело

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Elephant Mom and Baby' Zoo and Wild Animals - сиво, бело

DEN 1.33
Износ

Пистата Авенија Animalsивотни wallидни уметности платно ги отпечати „Слонот мама и бебето“ зоолошката градина и дивите животни - сиво, бело слон мама и бебе, е вешто изработено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сребрена боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на животни и инсекти со зоолошка градина и диви животни за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите