.

.

Студиото Винвуд Студио и Skylines wallидни уметности Платно отпечатоци „За европските градови во Париз“ - портокалово, црно

Студиото Винвуд Студио и Skylines wallидни уметности Платно отпечатоци „За европските градови во Париз“ - портокалово, црно

DEN 1584.00
Износ

Пистата Авенија Градови и Skylines Wallидни уметности Пранка „За европските градови во Париз“ - портокалово, црно за Париз, е вешто изработено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна портокалова боја, ова ликовно печатење од Авенија Писта е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на град и град со тема на европските градови за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите