.

.

Студиото Винвуд Студио и Скилинис wallидни уметности платно го отпечатоци „Мемфис тигар сина боја“ градови во САД - сина, бела боја

Студиото Винвуд Студио и Скилинис wallидни уметности платно го отпечатоци „Мемфис тигар сина боја“ градови во САД - сина, бела

DEN 879.84
Износ

Мемфис Тигар Сина боја, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на град и град со тема на градовите во Соединетите држави за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите