.

.

Авенија на пистата Авенија Флорална и ботаничка wallидна уметност платно за отпечатоци „Ноќен букет сино“ флорали - розови, сини

Авенија на пистата Авенија Флорална и ботаничка wallидна уметност платно за отпечатоци „Ноќен букет сино“ флорали - розови,

DEN 1.33
Износ

Ноќен букет сино, е вешто направено француско уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на природа и цвеќиња со тема на флорали за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи . пристигнува подготвени да висат со претходно инсталирани куки за лесно виси. Вклучени се и нокти и закачалка . Печатено со употреба на ултра-премија и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои . Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите