.

.

Рела галерија обвиткана со платно wallидна уметност, 16х16

Рела галерија обвиткана со платно wallидна уметност, 16х16

DEN 639.84
Износ

Убава, висококвалитетна галерија завиткана од платно wallидна уметност-изгледа исто како музејско парче! Опуштете се е прекрасно wallидно уметничко дело што ќе изгледа фантастично во вашата бањата или бањата. Висококвалитетното платно е професионално завиткано околу отпорни на искривени, структурно инженерски шипки за носилки. Вклучен е хардвер за монтирање - само извадете го од кутијата и подготвено е да се обеси! Noticeе забележите дека нашите платна има густа длабочина од 1,5 ", што е потешка и подебела, одржувајќи ја стабилноста и структурниот интегритет. Нашата потешка дебелина гарантира дека вашето прекрасно парче платно ќе се прикаже убаво додека се спротивставува на какво било извртување и искривување. Вие сте. Сигурно да добиете комплименти од семејството и пријателите кога ќе го видат ова убаво парче wallиден декор. Опуштете се навистина привлечни! Бидете сигурни да го разгледате нашиот огромен избор на платна обвиткана со галерија! Ние ги извориме најдобрите уметнички дела, фотографија и слики во светот да ви обезбеди апсолутно зачудувачки wallиден декор за вашата куќа, стан или канцеларија. Целата наша wallидна уметност на платно е произведена за вас со голема грижа и се испраќа директно до вас од нашата домашна фабрика.

R

Им се допаѓа и на купувачите