.

.

Арт Студио-Инспирациско платно

Арт Студио-Инспирациско платно

DEN 1.33
Износ

12 x 12 Wallидна уметност на платно е најважниот аспект за украсување во која било спална соба, кујна, трпезарија или кое било место на дома. Е прекрасен подарок за пријателите и семејството. Боите и настапите може да варираат од сликата . Големина : 12 инчи од 12 инчи, изработено од висококвалитетно платно, испружено со цврста рамка од дрво и метална кука за висини . идеални за домаќинство, свадба, годишнина и која било друга специјална прилика.

R

Им се допаѓа и на купувачите