.

.

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметнички платно отпечатоци „xoxo Solid“ знаци - злато, бело

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметнички платно отпечатоци „xoxo Solid“ знаци - злато, бело

DEN 255.84
Износ

Xoxo Solid, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Типографија на пистата авенија и цитати wallидни уметнички платно печати „Xoxo Solid“ знаци - злато, бели карактеристики : Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на типографија со тема за знаци за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите