.

.

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметнички платно отпечатоци „Бидете вистински суперхерој“ мотивациони цитати и изреки - сина, бела боја

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметнички платно отпечатоци „Бидете вистински суперхерој“ мотивациони цитати и изреки

DEN 623.20
Износ

Бидете вистински суперхерој, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на типографија со мотивациска цитати и изреки тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите