.

.

Трговска марка уметност „портокалова-САД држави мапа на текст“ платно уметност од Мајкл Томпсет

Трговска марка уметност „портокалова-САД држави мапа на текст“ платно уметност од Мајкл Томпсет

DEN 3.00
Износ

Подготвени за презентација без обесени, скоро разликувани од оригиналот. Мајкл Томпсет. 14 "x 19". Платно и дрво. Giclee. Квалитет на галеријата!. Совршена декорација за домот, канцеларијата или галеријата.

R

Им се допаѓа и на купувачите