.

.

Слики, везена призма колаж 1, 16x20, украсна платно wallидна уметност

Слики, везена призма колаж 1, 16x20, украсна платно wallидна уметност

DEN 0.67
Износ

Со ова уметничко дело ќе излезе вашето дете во рамките, тоа го крева духот и ве прави среќни. Има неверојатен живописен и разигран стил кој е детски и безгрижен. Направете го тоа дел од вашиот домашен декор, ќе сакате како изгледа на вашиот wallид. Wallидна уметност на платно, платно, домашен декор, wallиден декор.

R

Им се допаѓа и на купувачите