.

.

Sulpell Industries Serene Mountain Payscape Faggy Abstrict Clouds Canvas Wallидна уметност, 30, дизајн од JJ Design House LLC

Sulpell Industries Serene Mountain Payscape Faggy Abstrict Clouds Canvas Wallидна уметност, 30, дизајн од JJ Design House LLC

DEN 2.00
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. А . уметнички дела се однесуваат на : природа; Време; Надвор; Магла; Магла; Сликарство. Дизајн од JJ Design House LLC.

R

Им се допаѓа и на купувачите