.

.

Трговска марка ликовна уметност судбина-вертикална бела боја платно уметност од црна мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност судбина-вертикална бела боја платно уметност од црна мат, дрвена рамка

DEN 2.00
Износ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Судбина-вертикална бела“ платно уметност од црна мат, дрвена рамка : Уметник : Мајстори ликовна уметност. Тема : Текст. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

R

Им се допаѓа и на купувачите