.

.

Трговска марка ликовна уметност Мерилин Монро II платно уметност од Дин Русо, бел мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност Мерилин Монро II платно уметност од Дин Русо, бел мат, рамка од бреза

DEN 2601.60
Износ

Тема : People Style : Pop Art Product Тип : Бреза рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „Мерилин Монро Втори“ Канвас уметност од Дин Русо, Бела мат, Бреза Рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : луѓе. Стил : Поп -уметност. Тип на производ : Рамка од бреза, бела матка, акрилик.

R

Им се допаѓа и на купувачите