.

.

Трговска марка ликовна уметност Приказна за лисја III Канвас уметност по боја пекарница црна мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Приказна за лисја III Канвас уметност по боја пекарница црна мат, сребрена рамка

DEN 3.33
Износ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Лист приказна III“ платно уметност по бои пекари црна мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите