.

.

Празници за празници за празници на Wynwood Studio и сезонски wallидни уметности „Вуд снегулки“ - сиво, бело

Празници за празници за празници на Wynwood Studio и сезонски wallидни уметности „Вуд снегулки“ - сиво, бело

DEN 2.33
Износ

Вуд Флејк, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сребрена боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација . Божиќен дизајн со тема за празници за да ви донесе совршена wallидна уметност . Одржлива и пријателска за шумите . Професионално рачно испружено во 1 . 5 инчи-дебела одржлива рамка за дрво . пристигнува подготвени за Закачете се со претходно инсталирани куки за лесно висење . ноктите и закачалката исто така се вклучени . печатени со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени до висока дефиниција и живописни бои . Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите