.

.

Женски Долг Џемпер Женски Секојдневен Желка Со Долги Ракави Плетен Пуловер Џемпер Лабав Плус Големина Кардиган Црн Л

Женски Долг Џемпер Женски Секојдневен Желка Со Долги Ракави Плетен Пуловер Џемпер Лабав Плус Големина Кардиган Црн Л

DEN 3.00
Износ

Сезона : Aut,Винтергендер : Жени,Девојка Повод : Секојдневно Секојдневно,Канцеларија,улично носењематеријал : Полиестер/Акрилик Тип На Шема : Цврста колорка : Желка,Трикотажа : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Ракав За Капење што добивате : 1 х Џемпер Џемпер За Девојки Џемпер Палта За Жени Со Хауба Џемпери Од Високата Класа За Жени Џемпер Фустан Плус Големина жени Плус Облека Женска Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 108см/42.52" Ракав : 49см/19.29" Должина : 64см/25.20"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 112см/44.09" Ракав : 50см/19.69" Должина : 66см/25.98"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 116СМ/45.67" ракав : 51см/20.08" должина : 68см/26.77"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 120см/47.24" ракав : 52см/20.47" должина : 70см/27.56" материјал : полиестер/акрилик,СУПЕР УДОБНО ПЛЕТЕ материјал. Облечени Кардигани За Жени За Вечер плус Надолу Јакна Жени Дебели Џемпери Надолу Исполнети Женски Јакни Леопард Печатење Палто. Задоволителна Услуга : Ве Молиме Контактирајте Не Во Секое Време Ако Имате Било Какви Проблеми Со Објектот. Само Сакаме Да Знаете Дека Вашето Задоволство Е Секогаш Наш Приоритет. Долг Ракав Капка Рамо Предниот Џеб Леопард Плетен Кардиган Неправилна Цврста Завеса Јака Отворен Преден Капут Долго Копче Кардиган Долга Линија Кардиган Женски Џемпер Палто. Сцена : Дневно, Забави, Одмор,Клубови, Запознавање. Женски Скејт Јакна Женски Копче Кардиган Џемпери Долги Прашина За Жени Зимска Облека За Плус Големина Жени Пред Долги Ракави Плетени Кардиган. Функција : Овој Џемпер Е Изработен од Висококвалитетни Материјали, Еластичност, Дише За Вашето Секојдневно Носење, На Овој Женски Врв Со Фармерки Или Шорцеви,здолништа,високи Потпетици, Чизми, Лесно Комплетирајте Трендовски Изглед,Овозможете Да Изгледате Елегантно,Ќе Ве Направи Попривлечни. Женски Копче Јакна Зимска Јакна За Жени плус Големина 3x плус Големина Копче Џемпери За Жени Долго За Жени Кардигани Женски Џемпер јакна. Дизајн Стил : . Овој Женски Врв Со Секојдневен И Моден Стил, Еднобоен,Ребрести,Маица,Долг Ракав, Кабел,Плетен Џемпер,Мек И Удобен За Дишење,На Овој Женски Врв Со Фармерки, Хеланки, Шорцеви,здолништа,високи Потпетици, Чизми, Одлично Е За Студени Денови Во Fall И Зима,може Да Ве Стопли Во Зима Тоа Е Исто Така Одлична Идеја За Подарок За Божиќен Џемпер До Колена За Жени Дебели Џемпери Со Кардиган За Жени Отворено Копче со Качулка нагоре Јакна Жени Долги Ракави Кардигани За Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите