.

.

Женски Божиќен Принт Дуксер Со Долги ракави Секојдневен Пуловер На Блуза

Женски Божиќен Принт Дуксер Со Долги ракави Секојдневен Пуловер На Блуза

DEN 2.33
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 58см/22.83" Должина : 62см/24.41" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 60см/23.62" Должина : 64см/25.20" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 104СМ/40.94" ракав : 62см/24.41" должина : 66см/25.98" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 108СМ/42.52" ракав : 64см/25.20" должина : 68см/26.77" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 112см/44.09" ракав : 66см/25.98" Должина : 70см/27.56" Женски божиќен принт ДУКСЕР СО долги ракави СЕКОЈДНЕВЕН ПУЛОВЕР НА БЛУЗА ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ја табелата со големини Пред Да Нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете порака до нас специфики На Предметот : Сезона : Есенски Пол : Женски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Ракавот За Печатење : Долга Јака : О Дебелина На Вратот : Стандардни Карактеристики : ● Материјал●мешавина Од Полиестер, мека и удобна. Комбинацијата на полиестер го прави овој врв многу мек, растеглив, тенок и удобен. Пријателски за кожата, супер мек, лесен, дише и удобен за носење. `+Карактеристики】О вратот и долгиот ракав се секојдневни стилови, погодни за носење. Модерни и уникатни дами карирани кратки ракави. ①Стилот●Есенските лабави долги ракави се секојдневен стил, погоден за носење. Големината на овој фустан е точна, наборите и наборите се слоевит дизајн, лесно е да се премине од деловни во секојдневни прилики, кога треба да бидете брзи и точни. €Уникатен Дизајн Q Кошули Со Дуксери, Секојдневна Модна Кошула За Пуловер На Дуксери, Печатење Букви, Долг Ракав, О-Врат . ●Совпаѓајте ги врвовите може да се совпаднат со хеланки, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, јакни, кардигани, синџири за џемпери итн. ①Прилики многу погоден За Божиќ, кога ќе го носите, ќе го привлече вниманието на сите и ќе додаде нов интерес за Оваа Ноќ на Вештерките! Погоден за одмор, шопинг, забава, клуб, вежбање, запознавање, улично носење, забава, на отворено, секојдневно носење, ве прави шармантни и модерни. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза ве Молиме споредете ја големината на деталите со вашата пред да ја купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Биста Ракав Должина М 6 10 36 100см/39,37" 60см/23,62" 64см/25,20" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 биста : 100см/39.37" ракав : 60см/23.62" должина : 64см/25.20" женски шорцеви. време и вистинска женска облека. женски врвови.

R

Им се допаѓа и на купувачите