.

.

Едноставно маргаритка 16 16 јастог наутичка декоративна перница во затворен простор

Едноставно маргаритка 16 16 јастог наутичка декоративна перница во затворен простор

DEN 3.00
Износ

Донесете го приморскиот дел до вашиот дом декор со едноставно Daisy 16 "x 16 " Taupe јастог акцент перница од нашата колекција на наутички ноќи. Истурете ја оваа перница на стол или кауч за да го оживеете секој простор за живеење со крајбрежна вибрација! Со дизајни во оваа колекција, ќе се впуштите во природната убавина на брегот во текот на вашиот дом. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите