.

.

Едноставно Дејзи зелено животинско печатење на велигденски полиестер фрлаат перница

Едноставно Дејзи зелено животинско печатење на велигденски полиестер фрлаат перница

DEN 2.00
Износ

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Дејзи од 16 инчи Крис Крос, Велигденска декоративна перница за фрлање од нашата фанки џанки колекција. Оваа перница ќе додаде шарм и стил во вашиот кревет, троседот или фотелјата! Комбинацијата на светли бои и шармантните дизајни од оваа колекција се совршен начин да го оживеете вашиот украсен дом. Сите дизајни во оваа колекција ќе ве натераат да се насмеете додека се впуштате во бојата донесена во вашиот дом. Мек вртено полиестер. Плоштад. Совршено за велигденско украсување или пролетно освежување. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите