.

.

Едноставно плоштад Дејзи, Хопи Велистер Полиестер затворен перница, дафодил жолта рејт 1

Едноставно плоштад Дејзи, Хопи Велистер Полиестер затворен перница, дафодил жолта рејт 1

DEN 1.67
Износ

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 16 "x 16 " дафодил жолта хопи -перница за велигденски акцент од нашата фанки џанки колекција. Оваа перница ќе додаде шарм и стил во вашиот кревет, троседот или фотелјата! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мек вртено полиестер. Плоштад. Совршено за велигденско украсување или пролетно освежување. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите