.

.

Мајами делфини - шлем 22,37 34 постер

Мајами делфини - шлем 22,37 34 постер

DEN 1.00
Износ

Trends International Wall Posters се омилените декор на сите на сите! Нашите постери се создадени со уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на сјајна хартија за постери што ги подобруваат боите за да направат смела изјава за декор на wallидови во која било просторија. Украсете ја спалната соба, бањата, детската соба, дневната соба, канцеларијата, студентскиот дом и многу повеќе! Нашите уметнички отпечатоци се лесни и лесни за закачување на wallидот користејќи ги вклучените иглички за притискање што можат да се користат наместо палецот, ноктите или лентата. Секој од нашите премиум постери е гордо. Додадете ги овие украси заедно со другите додатоци на списокот со материјали за партии! Wallидните постери на Trends International се совршен начин да ги облечете вашите забави. Пакетите за постери прават одлични подароци исто така! Без разлика дали тоа е за роденден, Божиќ, затоплување во куќата или за вашиот најдобар пријател, тие ќе сакаат да добиваат постер и да го истуркаат иглата за да го покажат нивниот стил. НФЛ Мајами Долфини-Постер за шлемови, по трендови меѓународни трендови wallидни постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постери за фото уметност, што ги подобрува боите со висок квалитет на изглед и чувство. Вклучува 30 чисти пластични иглички со челични игла за лесно да го обесат вашиот постер или други лесни предмети, како што се фотографии, трудови или уметнички дела на wallид, плоча од плута, огласна табла и многу повеќе. Официјално лиценциран постер за wallидови. Совршена големина за секоја просторија; Постер е 22.375 "x 34".

R

Им се допаѓа и на купувачите