.

.

Едноставно Дејзи сино животно печати велигденски полиестер фрлаат перница

Едноставно Дејзи сино животно печати велигденски полиестер фрлаат перница

DEN 489.92
Износ

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 20-инчен лак-вратоврски за зајаче/отворено за перница за фрлање на отворено од нашата фанки џанки колекција. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде шарм и стил на вашиот стил на вашиот трем, палуба или внатрешен двор. Комбинацијата на светли бои и шармантните дизајни од оваа колекција се совршен начин да го оживеете вашиот украсен дом. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Совршено за велигденско украсување или пролетно освежување. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите