.

.

Waverly Kids Idogable Paw Print News Decorative Pillow

Waverly Kids Idogable Paw Print News Decorative Pillow

DEN 447.84
Износ

Донесете ги своите имагинации во живот со чудесни додатоци од Waverly Kids. Оваа симпатична перница се одликува со светло обоена шепа на печатење на бело тло со црно цевководи. Печатење е прикажано само на лице. Мерки за перници 14x14 со 3 инчен густ. 100% полиестер. Само чисто место. Координирајте за да се вееме деца кои можат да се посакаат и додатоци, продадени одделно. Карактеристики на шарени печати со шепа. Координирајте до Waverly Kids adogable постелнина. 100% полиестер. Само чисто место.

R

Им се допаѓа и на купувачите