.

.

Sulpell Industries Royal Corgi Boogi Balloon Printed Pillow Design од Амелија Нојс

Sulpell Industries Royal Corgi Boogi Balloon Printed Pillow Design од Амелија Нојс

DEN 2.00
Износ

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries. Перниците се печатат во широк спектар на бои, стилови и трендови. Перниците пристигнуваат со инсерти што веќе се вметнати во нивниот случај. Идеално за дневни соби, спални соби, семејни простории, каучи и столчиња. Случаи со тематски перници со уметност печатени во САД. Димензии : 18 x 18 инчи, вклучително и вметнување за полнење. Декоративните перници се одличен и лесен начин за промена на просторијата во секунди, додавајќи и декоративен акцент и удобност на вашите ентериери. Перниците пристигнуваат со вметнување веќе патент внатре и подготвени за пената. Вметнување на обвивка и полнење се направени од мек полиестерски материјал . За да се измие отстранување на вметнувањето од обвивка со употреба на невидлив патент. Исчистете ја перницата кутија одделно, машинско миење на деликатно со ладна вода и благ детергент. За најдобар квалитет висат суво. Вметнувањето на перници е само чисто место . Дизајн од Амелија Нојс. Уметничките дела се однесуваат на : балон; Кучешки; Цицач; Животно; ПЕТ, КОРГИ, ДОГ, Велика Британија, Ројал. Предложена просторија : Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

R

Им се допаѓа и на купувачите