.

.

Бостон Црвен СО - Постер на wallидот на Фенвеј Парк со пинови за притисок, 14.725 22.375

Бостон Црвен СО - Постер на wallидот на Фенвеј Парк со пинови за притисок, 14.725 22.375

DEN 3.00
Износ

Осветлете ја секоја просторија со овој MLB Boston Red Sox - Fenway Park 15 wallиден постер. Постерите за трендови се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и се печатат на врвна хартија за постер, што ги подобрува боите за да направат смела изјава за декор на wallидови. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер, па дури и возрасен, Trends International има постер што ќе го сакате. Trends International MLB Boston Red Sox - Fenway Park 15 wallиден постер со Push Pins Trends Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 30 влезови со чисти пластични глави и точки на челична игла. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375".

R

Им се допаѓа и на купувачите